Wywóz odpadów Poznań

Wywozimy prawie wszystko – Wypełnij formularz i skontaktujemy się z tobą lub zadzwoń sam 533 112 171
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Pozbądź się odpadów już dzisiaj
Podstawiamy kontenery na odpady zmieszane, budowlane, remontowe, zielone i inne
Zamów odbiór
Oferta standardowa lub indywidualna
W standardowej podstawimy kontener od 1,7m³ do 5m na 3 dni. Powyżej 5m³ - na 7 dni.
Sprawdź co można ładować
Indywidualny cennik
Zależy od lokalizacji podstawienia i pojemności kontenera
Zapytaj o cenę
Previous slide
Next slide
Ważne informacje
Jesteśmy dostosowani do Twoich potrzeb!

Rozsądna gospodarka odpadami jest obowiązkiem każdego. Wywóz odpadów remontowych solidnymi kontenerami to nasza specjalność. Działalność firmy obejmuje Poznań i okolice. W ramach naszych usług zapewniamy specjalistyczne kontenery budowlane na śmieci, odbiór odpadów budowlanych, poremontowych i wywóz śmieci zmieszanych. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem wszelkiego rodzaju śmieci budowlanych. W ramach szerokiej palety usług oferujemy Państwu odbiór: 

co jest wolno wrzucać do kontenera

Nie wrzucaj tego do kontenera!

co nie jest wolno wrzucać do kontenera
Dlaczego warto nam zaufać?
wywóz odpadów

Od lat z powodzeniem zajmujemy się odbiorem wszelkiego rodzaju odpadów remontowych i innych na terenie Poznania. Odbierzemy wszystko, co przeszkadza, zawadza i zanieczyszcza teren firmy lub posesji od śmieci budowlanych, po odpady zielone oraz gruz. Dla klientów indywidualnych i firm oferujemy wynajem kontenerów na odpady i gruz w najlepszych cenach.

Szybkie i sprawne podejmowanie zleceń stale poszerza grono naszych klientów i pozwala wzbogacać naszą flotę o kolejne kontenery na odpady w Poznaniu. Powierzając nam zadanie, jakim jest wywóz odpadów z Państwa terenu, nie tylko wynajmiemy odpowiedni kontener, ale również zadbamy o szybki, bezproblemowy i tani wywóz. Gwarantujemy pełen profesjonalizm realizacji powierzonego zadania. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli doradzić najlepsze rozwiązanie w zakresie wynajmu kontenera na odpady budowlane. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym cennikiem.

Co zaliczamy do odpadów?

wywóz odpadów Poznań
Wymiana podłogi w mieszkaniu, remont łazienki czy całego mieszkania generuje odpady, które nie mogą trafić do zwykłych pojemników na śmieci komunalne. Do odpadów poremontowych i budowlanych zaliczamy: gruz betonowy, odpady betonowe, glebę, ziemię i kamienie, gruz ceglany i materiały ceramiczne, odpady z budowy i remontów. W tej kategorii można również umieścić: tworzywa sztuczne, drewno, szkło, miedź, brąz, mosiądz, aluminium i ołów. Odpady remontowe to też cynk, żelazo, stal, cyna, mieszanina metali oraz materiały izolacyjne.

Wywóz odpadów budowlanych i remontowych Poznań

Odpady budowlane

wywóz odpadów budowlanych

Odbiór i wywóz odpadów budowlanych w Poznaniu zawsze wykonujemy zgodnie z ustaleniami i wielką dbałością o ochronę środowiska. Chętnie doradzimy, jak zamówić kontener na odpady budowlane, ile kosztuje kontener na gruz oraz jak najtaniej zorganizować wywóz odpadów zielonych i dobrać optymalny rozmiar pojemnika. Szybkość, terminowość, dobra cena i zadowolenie klientów to sprawy, które są dla nas najważniejsze. Posiadamy profesjonalny sprzęt i ogromne doświadczenie w branży. W Poznaniu i ościennych gminach jesteśmy do Państwa usług od ponad 10 lat. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w poszanowaniu środowiska. Znamy bardzo dobrze ustawę dotyczącą BDO (Baza Danych Odpadowych). Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Można liczyć u nas na pomoc w doborze najlepszego kontenera na odpady budowlane w Poznaniu, a także na atrakcyjną wycenę usług. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy remontowe, deweloperów, zakłady produkcyjne, a także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie i mailowo.

Odpady remontowe

wywóz odpadów remontowych

Planując remont domu, małego mieszkania, domku letniskowego zawsze pojawią się spore ilości odpadów remontowych, które należy odpowiednio zagospodarować. Resztki wykładzin, panele, deski podłogowe, tapety, pozostałości styropianu czy folie, to śmieci, których nie wolno umieszczać w standardowych pojemnikach. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera na gruz i odpady poremontowe. 

W naszej firmie dostępne są różne rodzaje kontenerów na odpady remontowe i budowlane. Cena zależy od pojemności. Dla małych i średnich remontów wystarczające będą kontenery o pojemności 1,7m3 do 4m3. Większe do 40m3 będą niezastąpione podczas dużych projektów jak remont kamienicy czy starego domu. Jeśli odpadów okaże się być więcej niż pierwotnie zakładano, nasi pracownicy zapewnią szybki wywóz zapełnionego kontenera na odpady remontowe i niezwłocznie podstawią pusty pojemnik. Działamy szybko i bez wahania, ponieważ doskonale znamy się na naszej pracy.

Odpady zielone

wywóz odpadów zielonych

Wywóz odpadów zielonych to inaczej mówiąc transport liści, trawy, krzaków, krzewów, gałęzi czy drzewek. Odpady te podlegają segregacji i nie powinny trafiać do pojemników z innymi śmieciami. Kontener na odpady zielone doskonale sprawdzi się przy rozmaitych pracach ogrodowych na większą skalę. Koszt wywozu odpadów zielonych w Poznaniu jest uzależniony od czasu postoju kontenera i jego rozmiaru. Kontener na odpady zielone w niskiej cenie zaoszczędzi mnóstwo Twojego czasu oraz pracy. Zamów kontener na zielone i pozbądź się nieestetycznego bałaganu ze swojego terenu szybko i wygodnie. Nasza firma jest solidnym partnerem, który posiada profesjonalne kontenery na odpady zielone w Poznaniu dostępne od ręki. Nie musisz czekać wielu dni na uprzątnięcie swojej posesji.

Poznaj nasz cennik

wywóz odpadów budowlanych poznań

Pewnie zastanawiasz się, jaki jest koszt tak profesjonalnie przeprowadzonego wywozu odpadów budowlanych i poremontowych? Odpowiadamy. Nasze ceny są atrakcyjne, a warunki przejrzyste, bez żadnych ukrytych opłat. Nie ma znaczenia czy jest to pojemnik na gruz, czy kontener na odpady zielone w Poznaniu, cena zawsze jest ustalana podczas składania zamówienia. Jej wysokość uzależniona jest od wielkości kontenera i rodzaju wywożonych odpadów budowlanych bądź poremontowych. Na terenie Poznania trudno zaleźć lepszą ofertę. Przy dłuższej współpracy lub większej inwestycji ceny ustalamy indywidualnie. Zadzwoń i przekonaj się! Poznaj aktualny cennik wywozu odpadów w Poznaniu i okolicach. 

Dlaczego warto zamówić wywóz odpadów remontowych u nas?

wywóz śmieci Poznań

Po pierwsze wygoda. Nie muszą Państwo martwić się o transport, szukać wysypiska, tracić paliwa i czasu, który można przeznaczyć na wykończenie remontu. Po drugie bezpieczeństwo oraz nowoczesny sprzęt podczas załadunku. U nas dajemy gwarancję legalnej i prawidłowej utylizacji odpadów budowlanych i remontowych. Po trzecie oszczędność. Nasze usługi należą do najtańszych w Poznaniu. Zapytaj o indywidualny cennik wywozu śmieci w Poznaniu i ościennych gminach. Cena, szybkość i profesjonalizm to nasze atuty.

wywóz śmieci budowlanych
wywóz śmieci zmieszanych
wywóz odpadów zmieszanych

Jaki teren obejmuje nasza działalność?

Z przyjemnością dostarczymy najwyższej jakości usługi wszystkim mieszkańcom Poznania oraz poniższych miejscowości:

Zapytaj o cenę lub zamów

Pomożemy dobrać odpowiedni kontener
Spis treści