Kontenery na gruz

Wywozimy prawie wszystko – Wypełnij formularz i skontaktujemy się z tobą lub zadzwoń sam 533 112 171
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Wynajem kontenerów Poznań i okolice
Pojemności od 1,7m3 do 40m3
Zamów kontener
Oferta podstawowa lub indywidualna
W podstawowej podstawimy kontener od 1,7m³ do 5m na 3 dni. Powyżej 5m³ - na 7 dni.
Wybierz kontener
Koszt Wywozu Gruzu
Indywidualny cennik. Od 80zł za 1m3 gruzu
Zapytaj o cenę
Previous slide
Next slide
Kontenery na gruz dostosowane do Twoich potrzeb!
Ważne informacje

Dzięki doświadczonym pracownikom oraz nowoczesnemu sprzętowi możemy świadczyć kompleksowe usługi wynajmu kontenerów w Poznaniu. Wystarczy jeden e-mail lub telefon, aby tanio wynająć kontener na gruz. Podstawimy pojemnik na wskazany adres w wyznaczonym terminie. Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie. Na kontenery na odpady budowlane mamy przygotowany bardzo atrakcyjny cennik. Odpowiednie pojemniki na odpady dostarczamy tak szybko, jak to możliwe – nawet w dwie godziny od przyjęcia zlecenia. Niski koszt kontenera na gruz to jednak nie wszystko. W naszej firmie możesz zamówić błyskawiczny wywóz śmieci z wyznaczonego miejsca.

Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia na wywóz gruzu w Poznaniu. Mogą być Państwo pewni, że trafi on do kruszarni i zostanie poddany recyklingowi. W ten sposób razem przyczyniamy się do lepszego stanu środowiska naturalnego. Gwarantujemy, że oddane odpady nigdy nie zostaną porzucone w lesie lub w innym niedozwolonym miejscu. Działamy na terenie Poznania i w wielu gminach Wielkopolski. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór małych i dużych kontenerów na gruz w atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj! Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje kontener na odpady, jakiego potrzebujesz? Zadzwoń lub napisz do nas.

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić:

Wynajem kontenerów na odpady Poznań

Wynajem kontenerów Poznań

O czym musisz pamiętać, zanim zamówisz pojemnik?

Składowanie odpadów podczas budowy domu lub remontu mieszkania to uciążliwe zadanie. Jednak jest ono niezbędne dla utrzymania ładu i porządku. Wynajmując kontener, należy ustalić jego optymalną pojemność poprzez oszacowanie ile odpadu wygeneruje dana inwestycja. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kontenerów budowlanych na gruz począwszy od małego kontenera (typu Mini 1,7m3) poprzez średni (Standard) po duże (typu Large lub Mega). Do niewielkiego remontu wystarczy pojemnik do 4m3, a do większych prac 4m3 – 6m3. Pojemności od 8m3 – 40m3 polecamy firmom budowlanym, remontowym, czy też deweloperom i wspólnotom mieszkaniowym.

Nie musisz martwić się, czy zdążysz zapełnić kontener na odpady. Czas wynajmu ustalany jest indywidualnie pod zapotrzebowanie klienta na dany kontener na gruz w Poznaniu. Cena za wynajem uzależniona jest od wielkości pojemnika. Zadzwoń lub napisz, a powiemy Ci, jaką cena kontenera na odpady.

Co wolno wrzucać do kontenera na gruz żeby nie przepłacać?

Poznaj nasze kontenery na gruz Poznań

kontenery na gruz Poznań
Podpowiadamy: 1 m³ odpowiada 10 workom na śmieci o pojemności 100 litrów.
mały kontener na gruz

MINI

Oferowane pojemności: 1m³; 1,7m³; 2m³; 2,7m³; 3m³; 3,7m³; 4m³; 5m³. To najczęstszy wybór klientów indywidualnych. Jest to mały kontener na gruz, który doskonale sprawdzi się podczas niewielkich remontów (np. kuchnia, łazienka) czy podczas porządkowania garażu.

kontener na gruz 8m3

STANDARD

Oferowane pojemności: 6m³; 8m³; 10m³; 12m³; 14m³. Idealnie sprawdzają się podczas gruntownych remontów, czy też na małych budowach (np. domu jednorodzinnego).

kontener na gruz 16m3

LARGE​

Oferowane pojemności: 18m³; 20m³; 22m³; 24m³. Kontenery tego typu są niezastąpione podczas gruntownych remontów dużych domów czy też na sporych placach budowy.

pojemności kontenerów na gruz

MEGA​

Oferowane pojemności: 32m³; 34m³; 36m³; 38m³; 40m³. To najczęściej wybierany rozmiar do prac wyburzeniowych. Doskonale sprawdzi się także podczas opróżniania domu czy też na dużej budowie.

Zamów online
W standardowej cenie kontenery MINI podstawiamy na 3 dni, pozostałe - na 7 dni

Dlaczego warto wynająć kontener na gruz Poznań?

wynajem kontenera na gruz Poznań

Jest to wygodne i tanie rozwiązanie na legalne pozbycie się odpadów i śmieci. Kontenery podstawiamy pod wskazany przez klienta adres posesji, klatki schodowej czy placu budowy. Nasze auta zmieszczą się w wąskich bramach większości poznańskich kamienic, a kierowcy zawsze pomogą w prawidłowym ustawieniu pojemnika. Posiadamy profesjonalne, wytrzymałe kontenery na gruz o różnych pojemnościach. Na pewno znajdziesz u nas kontener na odpady budowlane dopasowany do Twoich potrzeb. Wynajem pojemników i wywóz gruzu to usługi, którymi zajmujemy się od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam doradzać w wyborze najlepszego rozwiązania na pozbycie się niepożądanych śmieci.

Wynajem kontenera

Kontenery na gruz i odpady w Poznaniu podstawiamy na okres od 3 do nawet 7 dni. Działamy na terenie całej Wielkopolski. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pojemności od MINI po LARGE. Nie musisz martwić się, gdy odpadów będzie więcej niż sądziłeś. Szybko wywieziemy pełny pojemnik i podstawimy pusty. Zlecenia na wynajem kontenera i wywóz odpadów realizujemy w ciągu maksymalnie 2 godzin.

Kontenery Poznań – Cennik

kontener Poznań

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. U nas wynajmiesz kontener na gruz w Poznaniu tanio i bez zbędnych formalności. Cena za kontener zależna jest od jego pojemności oraz rodzaju odpadu, jaki zawiera. Jeśli interesuje Cię kontener na gruz w Poznaniu, chętnie przedstawimy aktualny cennik

Konsultant doradzi najtańszy odpowiedni kontener na gruz!

Kontener na gruz Poznań, a ekologia

kontener na gruz

Dbamy, aby wywóz gruzu był w pełni zgodny z prawem. Odebrane śmieci poddajemy recyklingowy i utylizujemy na legalnych wysypiskach. Pracując z nami, zatroszczysz się o ochronę środowiska w profesjonalny sposób.

Nasze usługi

W Wielkopolsce działamy z licznymi sukcesami od ponad dziesięciu lat. U nas otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu, śmieci czy innych odpadów. Wynajmujemy kontenery na gruz, odpady budowlane i poremontowe oraz wynajmujemy rękawy zsypowe. Pomożemy wyburzyć stare zniszczone budynki, opróżnić mieszkanie czy strych, a także posprzątamy najbardziej brudne piwnice. Chcesz poznać szczegóły i aktualny cennik? Zadzwoń lub napisz do nas.

kontener na gruz cennik
wynajem kontenera na gruz
kontener na gruz Poznań cennik

Jaki teren obejmuje nasza działalność?

Z przyjemnością dostarczymy najwyższej jakości usługi wszystkim mieszkańcom Poznania oraz poniższych miejscowości:

Zapytaj o cenę lub zamów

Pomożemy dobrać odpowiedni kontener
Spis treści