Kontenery na odpady

Wywozimy prawie wszystko – Wypełnij formularz i skontaktujemy się z tobą lub zadzwoń sam 533 112 171
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Wynajem kontenerów na odpady
Pojemności od 1,7m3 do 40m3
Wybierz pojemność
Oferta standardowa lub indywidualna
W standardowej podstawiamy kontenery od 1,7m³ do 5m na 3 dni. Powyżej 5m³ - na 7 dni.
Zapytaj o ofertę
Odbieramy prawie wszystko!
Odpady zmieszane, budowlane, remontowe, gruz, ziemie, gabaryty i dużo innych
Sprawdź co można ładować
Previous slide
Next slide
Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!
Ważne informacje

Elastyczne i indywidualne podejście to nasz atut. Dzięki niemu doskonale rozumiemy potrzeby klientów i możemy na nie szybko odpowiadać.

Niezależnie, czy robisz wiosenne porządki, czy przygotowujesz się do dużej przeprowadzki lub remontu, wynajem kontenera na odpady zmieszane, budowlane i remontowe jest wygodnym sposobem na pozbycie się niechcianych rzeczy z domu lub z firmy.

Powierzając nam zadanie, jakim jest wywóz odpadów zmieszanych lub wynajem kontenera na gruz z Państwa terenu, zadbamy o szybką i bezproblemową usługę. Obiecujemy solidne wykonanie powierzonego zadania oraz atrakcyjną cenę. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli doradzić najlepsze rozwiązanie. Nasze kontenery na odpady zmieszane i remontowe mają teraz w Poznaniu bardzo dobrą cenę. Zawsze odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pojemnik.

Działamy w Poznaniu oraz w wielu wielkopolskich gminach. Wynajem kontenerów na śmieci zmieszane, gruz i inne odpady to jedna z głównych działalności naszej firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wynajem kontenera, ale również jego dowóz, odbiór oraz wywóz odpadów i ich legalną utylizację. Aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów posiadamy największy wybór pojemności kontenerów na odpady zmieszane w Poznaniu.

Co zaliczamy do odpadów?

kontener na odpady zmieszane

Są to wszelkie niepotrzebne i niewykorzystane materiały po remoncie domu lub mieszkania. Wlicza się do nich gruz, resztki płytek, paneli podłogowych, dywanów i inne. Kategoria ta może zawierać surowce nadające się do odzysku lub recyklingu np. metale, szkło, gruz. Należy pamiętać, iż nie wolno ich wyrzucać w niedozwolonych miejscach oraz do śmietnika komunalnego. Chcąc pozbyć się odpadów, trzeba wynająć specjalny kontener na odpady zmieszane, gruz i inne śmieci powstałe w trakcie remontu.

Sprawdź, co można załadować do naszego kontenera:

co jest wolno wrzucać do kontenera

Tych odpadów nie wrzucaj do pojemnika!

co nie jest wolno wrzucać do kontenera

Wynajem kontenerów na odpady zmieszane

wynajem kontenera na odpady zmieszane

Naszym atutem jest bogata oferta kontenerów na odpady zmieszane w doskonałych cenach. Z łatwością dopasują Państwo wielkość pojemnika do własnych potrzeb. Okres wynajmu kontenera na odpady zmieszane oraz cena uzależnione są od pojemności. Małe pojemniki podstawiamy na 3 dni, większe od 5 m3 wzwyż – na 7 dni. Jeśli czas podstawienia kontenera jest zbyt krótki i nie zdążycie Państwo go załadować, wystarczy nas poinformować. Bez problemu przedłużymy czas wynajmu kontenera na odpady zmieszane, gruz lub śmieci budowlane. W sytuacji, gdy odpadów jest zbyt wiele, szybko podstawimy drugi pojemnik. W razie potrzeby istnieje także możliwość indywidualnego ustalenia terminu odbioru pojemnika.

Klienci z Poznania i okolic mogą być pewni obsługi na najwyższym poziome. Nie straszne są dla nas wąskie bramy czy uliczki – kontener na odpady zawsze dostarczymy w umówione miejsce. Aktualny cennik wynajmu dostępny jest u naszych pracowników. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Zaufaj doświadczeniu i fachowej obsłudze!

Rodzaje naszych kontenerów na odpady

kontener na odpady
Uwaga: 1 m³ odpowiada 10 workom na śmieci o pojemności 100 litrów.
mały kontener na odapdy

Kontener MINI

Oferowane pojemności: 1m³; 1,7m³; 2m³; 2,7m³; 3m³; 3,7m³; 4m³; 5m³. To rozmiar cieszący się największą popularnością wśród klientów indywidualnych. Jest idealny na sezonowe porządki. Mały kontener na odpady doskonale sprawdzi się podczas niewielkich remontów (np. kuchnia, łazienka) czy podczas porządkowania garażu. Ten niewielki kontener na śmieci zmieszane ma bardzo dobrą cenę.

kontener na odpady 8m3

Kontener STANDARD

Oferowane pojemności: 6m³; 8m³; 10m³; 12m³; 14m³ idealnie sprawdzą się podczas gruntownych remontów, większych porządków, czy też na budowach o niewielkiej skali.

kontener na odpady 16m3

Kontener LARGE

Oferowane pojemności: 18m³; 20m³; 22m³; 24m³. Kontenery o tym rozmiarze są niezastąpione podczas gruntownych remontów dużych nieruchomości oraz na dużych budowach.

pojemności kontenerów na odpady

Kontener MEGA

Oferowane pojemności: 32m³; 34m³; 36m³; 38m³; 40m³. To najczęstszy wybór deweloperów oraz wspólnot mieszkaniowych. Doskonale sprawdzi się także podczas opróżniania domu.

Zamów online
W standardowej cenie kontenery MINI podstawiamy na 3 dni, pozostałe - na 7 dni

Kontenery na odpady – Cennik

Cena wynajmu kontenera w dużej mierze uzależniona jest od jego pojemności i zawartości. Do najtańszych należy kontener z gruzem i ziemią. Wywozimy większość odpadów, prócz niebezpiecznych. Zorganizujemy na zlecenie sprawny wywóz gałęzi, glazury, ceramiki, drewna i innych śmieci. Ceny ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu. Nie czekaj dłużej – zamów kontener na odpady w Poznaniu już dziś!
W cenie standardowej kontener MINI podstawiamy na 3 dni, pozostałe - na 7 dni. Jest możliwa oferta indywidualna

Wynajem kontenera na odpady budowlane i remontowe

kontener na odpady budowlane Poznań

Kontenery na śmieci, gruz i odpady podstawiamy na okres od 3 do nawet 7 dni. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnie terminu odbioru pełnego pojemnika. Działamy na terenie całej Wielkopolski. Zlecenia na kontenery budowlane na śmieci w Poznaniu realizujemy już w ciągu 1 godziny od zatwierdzenia zamówienia.

Jak zamówić kontener na odpady?

kontener na odpady budowlane

Chcąc szybko pozbyć się odpadów, wystarczy skorzystać z formularza zgłoszeniowego lub do nas zadzwonić oraz zamówić kontener na odpady budowlane i poremontowe. Podczas rozmowy ustalimy wspólnie termin i miejsce podstawienia pojemnika. Jest także możliwa indywidualna wycena kontenera na śmieci remontowe.

Konsultant doradzi najtańszy odpowiedni kontener na odpady!

Troszczymy się o środowisko naturalne

Bądź Eko! Zlecając nam wywóz odpadów budowlanych, śmieci, gruzu czy innych śmieci, masz pewność, że zostaną posegregowane i zutylizowane na legalnych wysypiskach. Żadne odpady nie trafią do lasu lub przypadkowego miejsca. Recykling to jedna z form ochrony środowiska naturalnego. Kontener na odpady z naszej firmy to najlepsze rozwiązanie, aby pozbyć się śmieci, chroniąc środowisko.

kontener na śmieci zmieszane
kontener na odpady zmieszane cena
Kontener na odpady Poznań

Jaki teren obejmuje nasza działalność?

Z przyjemnością dostarczymy najwyższej jakości usługi wszystkim mieszkańcom Poznania oraz poniższych miejscowości:

Zapytaj o cenę lub zamów

Pomożemy dobrać odpowiedni kontener
Spis treści