Wywóz gruzu Poznań

Wywozimy prawie wszystko – Wypełnij formularz i skontaktujemy się z tobą lub zadzwoń sam 533 112 171
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Odbierzemy twój gruz!
Skontaktuj się z nami, a my pomożemy dobrać najtańszy odpowiedni kontener.
Zamów kontener
Kontenery od 1,7m3 do 40m3
Kontenery do 5m³ podstawiamy na 3 dni. Powyżej 5m³ - na 7 dni.
Zamów kontener
Koszt Wywozu Gruzu
Indywidualny cennik. Od 80zł za 1m3 gruzu
Zapytaj o cenę
Previous slide
Next slide
Jesteśmy dostosowani do Twoich potrzeb!
Ważne informacje

Jeśli poszukujesz fachowej obsługi, profesjonalnego sprzętu i atrakcyjnej ceny, to jesteś w idealnym miejscu. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wywozu gruzu w Poznaniu. Najtaniej w okolicy zajmiemy się kompleksowym usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów poremontowych, budowlanych oraz gruzu.

Jesteśmy przygotowani na wszystkie Twoje potrzeby!

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z należytą uwagą. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego wywóz gruzu w Poznaniu realizujemy już w 1 godzinę od potwierdzenia zamówienia. Działamy szybko i dokładnie. Masz wiele zalegającego gruzu w Poznaniu lub okolicach, z którym nie wiesz co zrobić? Skontaktuj się z nami i zapomnij o problemie. Nieistotne, czy jesteś klientem indywidualnym, czy małą lub dużą firmą, zawsze wykonamy usługę terminowo i rzetelnie, z poszanowaniem Twoich potrzeb, czasu oraz pieniędzy. Nie zapominamy również o środowisku i jego ochronie. Korzystając z naszej oferty wywozu odpadów pobudowlanych, masz pewność profesjonalnej obsługi i solidności wykonywanych prac z uwzględnieniem zasad ekologii.

Co wolno wrzucać do kontenera żeby nie przepłacać?

Co to jest gruz?

wywóz gruzu

Jest to odpad, który w całości poddawany jest recyklingowi. Nie jest on zaliczany do odpadów komunalnych i pod żadnym pozorem nie wolno go wrzucać do zwykłego pojemnika na śmieci. Pamiętaj, aby nie zanieczyszczać przyrody poprzez samodzielny wywóz odpadów do lasu, czy w inne niedozwolone miejsca. Za działanie na szkodę środowiska grozi wysoki mandat lub kara finansowa. Wywóz gruzu jest kwalifikowany w polskim prawie jako wykroczenie, dlatego też niezbędne jest składowanie go w odpowiednim miejscu.

Do czystego gruzu zaliczamy: odpad ceglany i betonowy z rozbiórek bądź remontów, pozostałości betonowe oraz ceramikę. Wywozimy również gruz zanieczyszczony lub zmieszany z innymi odpadami. Zwykle są to materiały po remoncie albo odpady budowlane takie jak: usunięte tynki, elementy armatury, siatka montażowa z klejem i kawałkami tynku, fragmenty płyt gipsowo-kartonowych oraz styropian, wełna mineralna i szkło. Ostatnie trzy odpady nie mogą stanowić więcej niż 5% zawartości kontenera na śmieci budowlane

Do kontenera wrzucamy!
co jest wolno wrzucać do kontenera
Nie wrzucaj tego do kontenera!
co nie jest wolno wrzucać do kontenera

Kompleksowy wywóz gruzu Poznań tylko u nas

wywóz gruzu Poznań

Usługę wywozu ziemi i gruzu w Poznaniu oraz okolicach świadczymy już od ponad 10 lat. Dysponujemy nowoczesnymi kontenerami o wielu pojemnościach od 1,7m3 do 40m3. Przy dużej ilości odpadu oferujemy również załadunek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde zlecenie odbioru wypełnionego kontenera ma inny charakter. Nie boimy się wyzwań! Wąskie uliczki, bramy czy strome wjazdy na posesję – nie są nam straszne. Dysponujemy wyspecjalizowaną flotą pojazdów, którymi dotrzemy do każdego miejsca w Poznaniu, by móc sprawnie i bezpiecznie zabrać i wywieźć gruz. Nasze wieloletnie doświadczenie w wywozie odpadów poremontowych pozwala nam na najwyższy poziom wykonywanych prac oraz atrakcyjne ceny wywozu gruzu. Zawsze chętnie doradzimy w kwestii wynajmu kontenera na gruz, doboru rozmiaru pojemnika na odpady budowlane, przedstawimy korzystną cenę kontenera na gruz oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Ile kosztuje wywóz gruzu i ziemi?

wywóz ziemi

To jedna z tańszych usług wywozu odpadów. Jest to ściśle związane z ochroną środowiska, ponieważ gruz w całości jest poddawany recyklingowi. Jeśli kontener wypełniono czystym gruzem, odpady nie wymagają sortowania. Automatycznie wpływa to na cenę wywozu gruzu i koszt wynajmu kontenera na gruz. Fakt, że wywóz gruzu w Poznaniu ma niską cenę, nie oznacza, że wykonujemy go niestarannie. Specjalizujemy się w profesjonalnym wywozie odpadów remontowych od lat. Przejrzyj nasz cennik, zamów usługę lub kontener na gruz i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Wywóz gruzu w Poznaniu nigdzie nie ma tak atrakcyjnego cennika!

Konsultant doradzi najtańszy odpowiedni kontener!

Dlaczego na nasz wywóz gruzu mamy tak korzystny cennik?

wywóz gruzu Poznań cennik

Profesjonalna obsługa, terminowość i atrakcyjne ceny to najważniejsze cechy wyróżniające naszą działalność. Fakt, że wywóz gruzu u nas ma tak dobrą cenę za m3, to efekt dokładnej znajomości rynku w Poznaniu i wieloletniego doświadczenia. Możemy zaoferować naszym klientom tani wynajem kontenerów na odpady oraz wywóz gruzu w korzystnych cenach. Świadczymy usługi na coraz wyższym poziomie, bez konieczności podnoszenia cen.

W celu poznania szczegółowej oferty wywozu gruzu i ziemi oraz wynajmu kontenera na gruz i aktualnego cennika, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem mailowym. Planujesz większą inwestycję, zapytaj o indywidualną wycenę wywozu gruzu i kontenera. Nasi pracownicy pomogą Państwu w ustaleniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wywozu śmieci poremontowych w Poznaniu i ościennych gminach! Zapewniamy terminowość i atrakcyjne warunki współpracy.

wywóz gruzu cennik

Zapraszamy!

Jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym i telefonicznie. Odpowiemy na każde pytanie, bo o wywożeniu odpadów budowlanych wiemy naprawdę wszystko. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami, jak wywóz odpadów oraz wynajem kontenerów na gruz i pojemników na odpady.

cena wywozu gruzu
wywóz gruzu budowlanego
wywóz gruzu poznań najtaniej

Jaki teren obejmuje nasza działalność?

Z przyjemnością dostarczymy najwyższej jakości usługi wszystkim mieszkańcom Poznania oraz poniższych miejscowości:

Zapytaj o cenę lub zamów

Pomożemy dobrać odpowiedni kontener
Spis treści